Rainbow Six: Vegas 2- fajnová hra pro fajnšmekry

Dnes bych se zmínil o hře „Tom Clancy’s Rainbow Six: Vegas 2„, sice to není žádná novinka (2008), ale i tak je to podle mne hra, která si zaslouží pozornost hráče. Jedná se o FPSkovou střílečku, s prvky Stealth akce, ale rozhoduje zde i taktika, která spočívá v podobně využívání týmu, dýmovnic, flash-bangů a granátů.

Jediné co mi na hře vadilo, bylo to, že se hra nelineárně stáva těžší a těžší a některé mise jsou potom odehrány stylem „pokus-omyl“ a né „tah na branku“ což je škoda, protože potom osobě uniká ten pravý zážtek z hraní. Dále je hra poměrně krátká, ale i přes to všechno je určitě nadprůměrným titulem.

Co se herního stylu týče, tak bych ho přirovnal jako „něco“ mezi T.C. Splinter Cell a S.W.A.T. (4). Hráč má více možností vstupu do místnosti- okno vlevo, okno vpravo, vstupním otvorem ve střeše při použití lana a podobně. Levely procházíte se svým týmem, který tvoří dva parťáci, jak jsem se již zmínil, dají se využít například ke zmatení nepřítele v místnosti, že tým vnikne jednim vchodem, zatímco vy je překvapíte ze zadu druhým. Celá hra je poměrně dynamická, takže rychle uteče a zdá se být krátká, příběh je dobře promyšlený a zkrátka jedná se o další hru, u které nelituji tiho, že jsem jí hrál a tak by to mělo být.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..