Android- vícenásobné sdílení na jedno kliknutí

Pokud máte zřízené účty na více sociálních sítích, pak možná často chcete sdílet obsah ze svého telefonu hned na několik sociálních platforem naráz- je to otravné, ale pak je tu Andmade share, který vám pomůže

Aplikace je určena ke sdílení obsahu na více sociálních sítí aneb zkrátka více cílů, v podstatě funguje tak, že nahrazuje systémovou „share“ nabídku.

Pokud vyberete více cílů ke sdílení, poté se vám otevře po sobě více oken se sdílení, a na všechny varianty můžete napsat individuální text, ale odpadá nutnost nakliknout se na médium několikrát a několikrát dávat sdílení..

Aplikace umožňuje přeskupit cíle sdílení, anebo někter schovat, pro verze pak nabízí možnosti seskupování cílů sdílení anebo publikaci offline, pak se požadavek zařadí do fronty a dojde k publikaci, když budete online.

Jak to celé funguje můžete vidět na videu níže- mimochodem, aplikace funguje i bez root zařízení.

Po první instalaci budete pravděpodobně systémem Android po kliknutí na sdílení vyzváni k určení aplikace, která se má pro danou akci použít (je to stejné, jako pokud máte např. dva launchery)

Více informací můžete získat např. zde (lifehacker.com, Andmade Share Replaces Android’s Default Share Menu with a More Powerful One)


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.